KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257529
nr 1425 7529
Per Sundberg
(1887-1968), Sverige
Oljemålning, Skog vid vatten. Signerad. Olja på pannå, 20x24, yttermått inklusive ram: 35x39 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:08:29
15/10 17:55:03
100 kr
18/10 18:40:07
Per Sundberg
Läs mer om Per Sundberg